פוליש קריסטל

פוליש קריסטל נעשה על ידי החדרת  חומר מבריק לרצפה על ידי חימום שנוצר בין מכונת הפוליש לצמר פלדה שמחברים למכונת הפוליש , והחיכוך שנוצר בין הרצפה למכונה משווה לרצפה מראה רטוב ומבריק שנשמר לאורך זמן . במיוחד  אם משתשמשים אחר כך בחומרים השומרים על הרצפה שלא תהרס , השכבה היפה והמבריקה הזאת .הטכניקה של הכנסת פוליש לרצפה היא על ידי שמוש במספר חומרים שמחדירים אותם לרצפה על ידי חימום אחד אחרי השני  .יש מספר שלבים שאותם צריך לבצע לפי סוג הרצפה וכך נוצר שכבה יפהפיה של הברקה .פוליש קריסטל מתאים לסוגי רצפות של בלטות , שיש ואבן . לא עושים פוליש קריסטל לגרניט פורצלן וקרמיקה כיון שזה לא מתאים היות שהם מרצפות סגורות שלא מחדירים חומרים לתוכם , אבל ישנם פטרונות אחרים לגרניט פורצלן . היתרונות של פוליש קריסטל מרובים . 

  1. פוליש קריסטל נשמר לאורך זמן .
  2. .פוליש קריסטל שומר על הרצפה מלכלוכים או חדירה של חומרים לא טובים . 
  3. פוליש קריסטל לא משאיר סימנים בגרירת חפצים בבית . 
  4. התחזוק שלו הרבה יותר קל בגלל שהחומר נמצא בתוך הרצפה ולא מעליה . 

לפני:

אחרי:

פוליש ווקס

פוליש ווקס היינו ישום של חומר שנמרח על הרצפה ומעובד עם מכונת פוליש ע"מ ליצור שכבה מעל הרצפה מבריקה ונקיה . פוליש ווקס מתאים בשביל להרשים את האנשים שנכנסים ולייצר מראה יפה על הבית . פוליש ווקס מתאים לרצפות אבן טבעית , שיש , ובלטות ישנות ואינו מתאים לגרניט פורצלן ולקרמיקות .

לפני:

אחרי:

פוליש לגרניט פורצלן

בפוליש לגרניט פורצלן עושים בעיקר ניקיון יסודי לרצפה שהיא קרצוף עם המכונת פוליש בכל מיני צורות בשביל ליצור רצפה כזאת  פוליש קריסטל או פוליש ווקס . אבל יש פטרונות מיוחדים מאוד למי שנהרס לו הרצפה על ידי מריחה של סילר שנותן מראה חדש ומבריק לרצפה . 

 

לפני:

אחרי: